Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl lub weronika.olszak@wrzosowakraina.pl

Aktualności

Uroczyste podpisanie umów z realizatorami w ramach Działaj Lokalnie

W dniu 2 czerwca w Chojnowie w Urzędzie Gminy Chojnów, odbyło się uroczyste podpisanie umów dotacyjnych w ramach Programu „Działaj Lokalnie IX” 2016 prowadzonego przez Fundację "Wrzosowa Kraina". Gmina Chojnów była gospodarzem spotkania w związku pierwszym miejscem na liście rankingowej wniosku „Cudze chwalicie, a swego nie znacie – produkty lokalne w Gminie Chojnów” złożonego przez Stowarzyszenie Rokitki – Nasza Wspólna Sprawa”.

Czytaj więcej...

Lista rankingowa wniosków złożonych w ramach Programu Działaj Lokalnie IX we Wrzosowej Krainie

W dniu 23 maja br. odbyło się posiedzenie Lokalnej Komisji Grantowej oceniającej wnioski złożone w ramach Programu „Działaj Lokalnie” IX we Wrzosowej Krainie.
Komisja do realizacji wybrała 15 wniosków na łączną sumę 55 000,00 zł. 

Czytaj więcej...

Koniec naboru do programu - Działaj Lokalnie IX

W dniu 15 maja zakończył się nabór wniosków o dotacje w ramach programu „Działaj Lokalnie IX” 2016.

W trwającym od 1 kwietnia naborze złożono 20 wniosków na łączną kwotę 102.384,32 zł. Organizacje pozarządowe w swoim imieniu złożyły 15 wniosków, natomiast 5 wniosków zostało złożonych przez grupy nieformalne.

Czytaj więcej...

Szkolenie - Wyzwolisz Społeczną Energię - Chocianów

Zapraszamy 5 maja o godz. 16.00 do Chocianowskiego Ośrodka Kultury, ul. Kościuszki 5 na ostatnie już szkolenie z Programu Działaj lokalnie. Na szkoleniu zostanie omówiona procedura konkursowa związana z Programem. Po zakończeniu części szkoleniowej będzie możliwość indywidualnej konsultacji własnego pomysłu.

Czytaj więcej...

Wyzwolisz społeczną energię

W związku z rozpoczynającym się 1 kwietnia br. naborem wniosków o dotację w ramach Programu "Działaj Lokalnie IX" 2016 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenia. 
W trakcie szkolenia będzie można uzyskać informacje o Programie "Działaj Lokalnie IX" ,  o zasadach tworzenia projektu,  harmonogramu działań, budżetu oraz promocji i komunikacji w projekcie. 

Czytaj więcej...